Organizacja imprez okolicznościowych w Bytomiu

W Bistroszyneczce w Bytomiu zajmujemy się także organizacją imprez okolicznościowych. Nasza restauracja składa się z dwóch sal. Do dyspozycji gości w sezonie letnim jest również ogród. Dysponujemy więc odpowiednią powierzchnią lokalu, aby móc organizować imprezy okolicznościowe, na których goście będą czuli się w pełni swobodnie. Bistroszyneczka jest urządzona w klasycznym, a przy tym eleganckim stylu. Taki wystrój doskonale sprawdza się podczas imprez okolicznościowych, nawet wtedy, gdy osoba wynajmująca będzie chciała przyozdobić salę na uroczystość we własnym stylu.

W Bistroszyneczce z powodzeniem można zorganizować imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, imieniny, chrzciny, komunie, a nawet nieduże przyjęcia weselne. W usługę organizacji imprezy okolicznościowej wchodzi wynajem sali, przygotowanie posiłków według wspólnie ustalonego menu oraz obsługa kelnerska przez cały czas trwania imprezy.

Wynajem sali w Bytomiu

W Bistroszyneczce w Bytomiu oferujemy wynajem sali. Wynajmujemy sale na imprezy inne niż okolicznościowe. Możesz zjeść u nas obiad z dawno niewidzianą rodziną, spotkać się ze znajomymi z pracy w kameralnym gronie przy pysznym posiłku czy urządzić przyjęcie niespodziankę dla bliskiej Ci osoby. Sale w Bytomiu możesz wynająć także na inne okazje, na przykład biznesowy obiad z kontrahentami czy też spotkanie członków klubu, do którego należysz. Bez względu na to, na jaką okoliczność chcesz wynająć salę w Bytomiu, przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę i indywidualnie ustalimy wszystkie szczegóły, aby cała impreza przebiegła dokładnie tak, jak zaplanowałeś.

 

Skontaktuj się z nami i zorganizuj imprezę okolicznościową w Bistoszyneczce!