Restauracja Bistroszyneczka w Bytomiu

Restauracja Bistroszyneczka w Bytomiu to miejsce, które powstało z miłości do smaku. Naszym celem było stworzenie restauracji, w której goście poczują prawdziwą przyjemność z jedzenia. To dlatego wszystkie nasze dania przygotowujemy z najwyższej jakości składników, wkładając w to całe serce. W Bistroszyneczka łączymy tradycyjne smaki z nowoczesnymi, autorskimi kreacjami. Dzięki temu naszym klientom możemy zaoferować bogate, różnorodne menu, z którego z pewnością wybiorą coś dla siebie.

Nasza restauracja w Bytomiu to jednak nie tylko pyszne jedzenie, ale także doskonała atmosfera i profesjonalna obsługa. Dbamy o to, aby w Bistroszyneczce goście czuli się w pełni swobodnie. W razie pytań czy problemów zawsze służymy pomocą z uśmiechem na twarzy. Zapewniamy wyjątkowe doznania smakowe w wyjątkowym miejscu.

Naszych smakowitych dań można spróbować na miejscu, w restauracji Bistroszyneczka w Bytomiu, jak i również w domowym zaciszu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, udostępniliśmy możliwość zamawiania naszych specjałów na wynos.

Dania serwowane w restauracji w Bytomiu

Nasza restauracja w Bytomiu słynie przede wszystkim z pysznych obiadów. Jednym z najchętniej wybieranych dań obiadowych są pierogi. Oferujemy ręcznie lepione pierogi w kilku rodzajach – nadziewane mięsem, kapustą i grzybami, a także ruskie. Oprócz tego wśród propozycji na obiad znaleźć można między innymi nasze autorskie potrawy, takie jak pitta po śląsku, czy tradycyjne polskie dania, na przykład schabowy z ziemniaczkami. Oferujemy też dania na słodko. Polecamy przede wszystkim pierogi z serem, które oczarowały podniebienia wielu naszych gości.

Poznaj smaki restauracji Bistroszyneczka w Bytomiu już dziś!